O nás

Profesionální služby od roku 2009

Agentura Pikolo nabízí profesionální služby v oblasti péče o děti všech věkových kategorií již od roku 2009 (od 19.5.2015 pod názvem Pikolo dětem s.r.o.).

Zajistíme Vám vhodné chůvy na jednorázové i pravidelné hlídání, stejně jako zprostředkujeme pečovatelku do Vaší rodiny na dobu, kterou si určíte.

Jelikož nám záleží na tom, aby se chůvy plně věnovaly rozvoji Vašich dětí, nenabízíme úklidové či podobné služby. Tyto služby jsme Vám ale schopni zajistit po vzájemné dohodě prostřednictvím třetí strany.

Objednat hlídání

Agentura Pikolo vlastní živnostenské oprávnění na péči o děti od narození do 3 let věku. Jsme pojištěni pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti.

Jak vybíráme naše chůvy

Kontrola a zpětná vazba pro nás i pro Vás

Po domluvě s Vámi provádíme pravidelné i nepravidelné kontroly našich chův v rodinách, abychom se přesvědčili, že péče o Vaše dítě probíhá tak, jak bylo nastaveno od počátku naší spolupráce. Naše pečovatelky pravidelně vyplňují denní report, kde se rodiče dozví všechny podstatné informace o průběhu dne a novinkách v rámci rozvoje.

Zpětná vazba je důležitá nejen pro rodiče, ale i pro agenturu, pravidelně se proto rodiny dotazujeme, zda-li vše probíhá podle jejich představ, nebráníme se jakékoliv kritice či námětu na změnu.

Řádné prověření a proškolení

Naše pečovatelky jsou řádně proškoleny a pravidelně absolvují zdravotnické kurzy základů první pomoci. Přednostně jsou přijímány dívky a ženy se zdravotnickým či pedagogickým vzděláním a námi osobně prověřenými zkušenostmi s hlídáním dětí u předchozích rodin.

Spolupráce s rodinou po celou dobu

Od oslovení naší agentury, přes výběr chůvy až po samotné hlídání jsme Vašim průvodcem. Rodičům poskytujeme individuální přístup po celou dobu naší spolupráce. Na začátku společně s Vámi sestavíme seznam všech požadavků na pečovatelku, představíme Vám několik kandidátek a provedeme Vás prvními dny, kdy je pečovatelka již ve Vaší rodině.

Aktivity dítěte, nové trendy

Neustále sledujeme nové trendy ve výchově a vzdělávání dětí a naše chůvy s nimi pravidelně seznamujeme na našich školeních.

V případě zájmu Vašemu dítěti zajistíme pravidelný program a aktivity, které mu pomohou v rozvoji nejen motorických, ale i duševních vlastností. Naše pečovatelky s dětmi navštěvují kurzy plavání, cvičení, zpívání, ale například i Montessori dílničky.

Teprve spokojenost Vašich dětí ukáže, že naše práce má smysl!

Objednat hlídání Chci se stát chůvou