Služby

Pravidelné hlídání
i zprostředkování pečovatelky

Agentura Pikolo nabízí pravidelné i jednorázové hlídání dětí stejně jako zprostředkování pečovatelky do Vaší rodiny na dobu, kterou si rodina sama určí. Děti hlídáme především v rodinách, u Vás doma, kde se děti cítí nejlépe.

Nabízíme rovněž hlídání na svatbách a společenských akcích, samozřejmostí je po dohodě s chůvou možnost doprovodu na dovolenou, víkendové pobyty či jiné akce. Naše služby poskytujeme v Praze a okolí.

Objednat hlídání

Spolupráce krok za krokem

 1. první kontakt

  Jakmile obdržíme Váš požadavek na zajištění hlídání, ještě tentýž den se s Vámi spojíme telefonicky.
 2. osobní schůzka

  Poté následuje sjednání osobní schůzky, na které Vám pomůžeme přesně definovat požadavky na tu správnou pečovatelku do Vaší rodiny.
 3. Výběr vhodné kandidátky

  Po úvodní schůzce Vám zašleme profily kandidátek.
 4. osobní představení kandidátek

  Ty pečovatelky, které splňují Vaše prvotní představy, Vám poté osobně představíme. Z našich zkušeností doporučujeme představení pečovatelky přímo v místě, kde bude hlídání probíhat.
 5. uzavření smlouvy

  V případě dohodnuté spolupráce s rodinou uzavíráme Smlouvu o poskytování služeb v oblasti péče o dítě, jejíž součástí je Zdravotní dotazník dítěte a další nezbytná dokumentace . Vše potřebné od nás obdržíte.
 6. zpětná vazba

  Zajímá nás, jak naše chůvy pracují. Pravidelně se rodin dotazujeme, zda-li vše probíhá podle jejich představ a požadavků.
 7. Objednat hlídání